Teď vládnou horoskopům Panny (zdroj: Pollan Budi)

Slunce vstoupilo 21. srpna do znamení Panny. Vládnout bude do 20. září. Pokud v těchto dnech slaví narozeniny i váš pes, je dobré vědět, co od nich čekat. Rozbor připravila profesionální astroložka Renáta Přecechtělová, autorka Psích horoskopů na PEJSKOVÁNÍ.CZ.

Znamení Panny vládne planeta Merkur. Merkur je planetou intelektu a analýzy. Toto znamení vytváří nejklidnějšího psa ve zvěrokruhu. Nic ho nevystresuje, pořád si udržuje svou dobrou náladu a je aktivní. Je to pes do nepohody, vždy vás něčím mile překvapí.

Potřebuje mít hlavně rozhled, protože je silně zvědavý, takže mu nic neunikne jeho pozornosti (nezlobte se na ně, když v okrasném plotě budete mít vykousanou díru – tento pes, potřebuje vše vidět!).

Jsou to velmi čistotní pejsci, takže bez problémů je naučíte po procházce na čištění pacek, nebudou se ani vyhýbat pravidelným koupelím, a pokud je k tomu pořádně „vydrbete“ budou si jen slastně pomlaskávat. Jsou pořád hraví, jen si dávejte pozor, často jsou náchylní k nějakým alergiím nebo podrážděnosti střev. (KOMPLETNÍ PSÍ HOROSKOPY NAJDETE ZDE)