Jsme pro každou psinu!  |   Neděle 14. srpna 2016

BERAN

Beran

21.3 – 20.4.

Pejskům Beranům je třeba dát trošku pevnější režim, mohou být rozvernější nebo neposlouchat. Zkuste s nimi vyrazit někam na cvičiště mezi jiné pejsky, potřebují totiž psí společnost.

BÝK

Býk

21.4. – 21.5.

Po vánočních svátcích váš psí miláček trošku přibral, je třeba mu nastavit dietu a delší procházky, jinak mu tím způsobíte zdravotní problémy. Býčci mají velký apetit a opravdu „zbodnou“ vše, co uvidí.

BLÍŽENEC

blizenci
22.5. – 21.6.

Pejsek ve znamení Blíženců bude v lednu hodně lenivý. Jestli je váš miláček hravý, vězte, že tento měsíc spíše prospí. Nic mu nechybí, je zdráv, jen bude mít lenivější období.

RAK

rak22.6. – 22.7.

Pokud někam pojedete, ujistěte se, že svého miláčka svěříte někomu, kdo ho opravdu miluje. Je to velmi citlivý miláček, který nesnese velké změny, ani změny svého pána.

LEV

lev23.7. – 22.8.

Vaši psí mazlíčci ve znamení Lva budou potřebovat větší péči, může se u nich objevit nějaká kožní alergie nebo záněty v uších či očích. Raději nic nepodceňujte, a pokud se objeví problém, běžte na veterinu.

PANNA

panna23.8. – 22.9.

Pejsci ve znamení Panny budou potřebovat svůj klid, jakoby byly bez nálady. Mohou být častěji unavení nebo vás prostě budou ignorovat. Nechte je, i pejsci mají své nálady, oni se zase umoudří.

VÁHY

vaha23.9. – 23.10.

Kupte svému miláčkovi nějakou novou hračku, ať mu uděláte radost, a třeba i proto, aby vám neukradl nové boty a nerozkousal je. Je třeba si s nimi víc hrát a věnovat se jim, jinak budou mít spoustu svých nápadů.

ŠTÍR

stir24.10. – 22.11.

Pejsci ve znamení Štíra v lednu budou velmi pohodově naladěni. Neustále vám budou dělat radost a možná je naučíte zajímavým novým povelům, jako třeba udělej kotrmelec atp. Zkuste to!

STŘELEC

strelec23.11. – 21.12.

Pejsek ve znamení Střelce bude velmi aktivní, jen si dávejte pozor na to, ať se vám nezaběhne v parku nebo na procházce v lese a svého miláčka neztratíte. Raději ho mějte neustále na vodítku.

KOZOROH

kozoroh22.12. – 20.1.

Váš psí miláček ve znamení Kozoroha může onemocnět! Raději ho hlídejte! Pokud se objeví nějaký zdravotní problém, ihned běžte na veterinu ať je váš pejsek pod odbornou kontrolou.

VODNÁŘ

vodnar21.1. – 20.2.

Váš psí miláček ve znamení Vodnáře bude mít trošku mlsný jazýček, to co jedl doposud bude odmítat, spíš bude neustále čekat před ledničkou a bude si vynucovat nějakou dobrotku, je třeba mu dát jiný režim, jinak vám už granulky nesní.

RYBY

ryba21.2. – 20.3.

Pejsci ve znamení Ryb budou potřebovat vaši lásku a péči. Mohou neustále kňučet nebo smutnit po nějaké společnosti. Buď mu pořiďte nového domácího mazlíčka, nebo si dejte čas a každý den ho pořádně pomazlete.

Kdo připravuje psí horoskopy

zdroj: archiv Renáty Přecechtělové
Astroložka Renáta Přecechtělová

Měsíční Psí horoskopy připravuje astroložka Renáta Přecechtělová.

Profesionální astroložka Renáta Přecechtělová se narodila v Opavě a pochází z rodiny, která se tradičně zabývala okultní vědou. Její matka, je úspěšnou českou autorkou knih o věštění z Tarotu, Run, Kostek a bylinaření.

V 11-ti letech dostala své první taroty a v 17-ti letech byla přivedená k Astrologii, kterou se zabývá dodnes.  Za svou patnáctiletou praxi vypracovala stovky osobních i partnerských horoskopů a horoskopů pro děti. Hvězdné nebe ji odhaluje životní příběh jakéhokoliv člověka. Také zjistila, že hvězdy dokážou i dokonale popsat zvířata, působí totiž na vše živé co je na zemi domácích mazlíčků nevyjímaje.

Renátu můžete kontaktovat prostřednictvím osobních stránek nebo Facebooku.

Náš Facebook