Vlády se ujímají Váhy. Ilustrační foto (zdroj: www.pexels.com)

Slunce už 23. září vstoupí do znamení Vah, a pokud máte pejska, který se narodil v období od 23. září do 22. října, pak vás následující řádky budou jistě zajímat.

Jejich osobnostní profil sestavila profesionální astroložka Renáta Přecechtělová, jež pro PEJSKOVÁNÍ.CZ pravidelně připravuje měsíční psí horoskopy.

Znamení Vah vládne planeta Venuše. Je to planeta plná citu, lásky a něhy. Tito pejsci bývají přecitlivělí, nebudou mít rádi přílišnou drezuru, budou mít pocit, že je pořád peskujete, takže na razantnější přivolání se zastaví, stáhnou se a očekávají výprask. I co se týče jídla, je nenaučíte disciplíny, protože budou jíst, jak oni uznají za vhodné – nechte jim celý den misku s jídlem, až budou mít hlad, sní si své dobroty. Když se s nimi něco děje, začnou hypnotizovat svého majitele, svým pohledem.

Všímejte si tohoto pejska, jen pohled vám prozradí, co vlastně chce. Je ale i společenský a snese se i s jinými zvířaty. Je to velmi mírumilovný jedinec, ale občas se může jevit až příliš ustrašený, nehodí se k razantním typům lidí.