Rémi Gaillard bude bojovat za lepší podmínky pro zvířata v útulku.

Francouzský komik a šprýmař Rémi Gaillard, který na sebe rád upozorňuje, a často kvůli dobré věci, zašel zase o něco dál. Dobrovolně se zavřel do klece v psím útulku. A nevyleze z ní, dokud lidé neadoptují psy, případně nepošlou peníze na účet útulku.

O svém plánu informoval Rémi Gaillard prostřednictvím Facebooku.

“Od 11. listopadu 2016 budu dočasně mimo. Budu zavřený v kleci 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Půjdu ven jen v případě, že se adoptuje 300 zvířat nebo na účet útulku Montpellier přistane 50 tisíc eur,” uvedl celosvětově známý šprýmář. Dodal, že jsou vítány i jiné dary, a především sponzoři, kteří budou ochotni věnovat část svých příjmů potřebným zvířatům.

Gaillard hodlá celou akci dokumentovat na sociální síti, slíbil nejen fotografie a videa, ale i živá vysílání, která nově Facebook umožňuje.

Rémi Gaillard je pověstný svými činy. Rád narušuje sportovní utkání i televizní přenosy. A někdy vyvolá rozruch jen tím, že lidem sebere limonádu z fast-foodu. Také narušil politický meeting nebo ukázal lidem, jak zadarmo získat jídlo ve známém fast-foodu McDonalds. Na svém kontě má 598 žalob, tudíž je rekordmanem v počtu obvinění. Prankuje a straší lidi.