Zpěvačka Klára Kolomazníková je novou posilou PEJSKOVÁNÍ.CZ.

Redakce nového magazínu PEJSKOVÁNÍ.CZ se rozrůstá o hvězdnou posilu. V roli redaktorky a reportérky se nově představí zpěvačka Klára Kolomazníková, kterou veřejnost zná i jako bývalou členku skupiny Holki.

Zpěvačka Klára Kolomazníková je novou posilou PEJSKOVÁNÍ.CZ.
Zpěvačka Klára Kolomazníková je novou posilou PEJSKOVÁNÍ.CZ.

Klára je nejen zpěvačka a maminka na plný úvazek, ale také milovnice zvířat. Projekt PEJSKOVÁNÍ.CZ ji zaujal natolik, že se chtěla stát jeho součástí. Na nabídku stát se redaktorkou a reportérkou kývla hned.

“Troufnu si říct, že jsem věčná milovnice zvířat. Měli jsme jich doma hodně.
Dkonce i strašilky, morče, křečky, andulku, ale hlavně v mých deseti letech jsme si koupili prvního pejska, anglického kokršpaněla Bena. Když po 12 letech umřel, koupila jsem dalšího psího miláčka, opět anglického kokršpaněla – Tymička, který byl poté i na hlavní stránce mého zvířecího kalendáře Klára a její miláčkové,” říká Klára Kolomazníková, která kalendář vydala v roce 2008.

Klára vystudovala hudební gymnázium a Ježkovu konzervatoř v Praze. Svou profesionální pěveckou kariéru odstartovala v roce 1999 se skupinou Holki. Od roku 2004 je na sólové dráze, zatím vydala tři sólová alba – Sama, Toužím a Tajně. Také napsala vzpomínkovou knížku Život se skupinou Holki. V současné době pracuje na čtvrté sólové desce, která vyjde na podzim 2016.

“Na PEJSKOVÁNÍ.CZ vám budu přinášet různé rozhovory a reportáže.
Věřím, že se vám nový psí magazín bude líbit, že se dozvíte i spoustu zajímavostí a že se tady spolu také často zasmějeme,” dodává Klára Kolomazníková.