Buldok Walter je ve svém křesle nejš'tastnější. (zdroj: instagram.com/walterbookerbulldog)

Walter Booker je osobitý roční anglický buldok, který žije se svými pány ve Washingtonu. O buldocích se ví, že mají rádi své pohodlí, jenže Walter povýšil truc na zábavu – nedá dopustit na křeslo, v němž nejraději sedává jako člověk.

Walter si křeslo oblíbil nedopatřením. Začalo to v okamžiku, kdy ho majitelé začali umravňovat kvůli nekončícímu žebrání o jídlu. Walter zpočátku chodil na křeslo trucovat, až poté si jej oblíbil natolik, že v něm nepředvádí psí, ale člověčí kusy.

“Walter je můj první pes. Netušila jsem, že jeho žebrání přeroste ve strašný zlozvyk. Nejdřív jsem mu samozřejmě od stolu dávala, ale ve chvíli, kdy jsem měla maturitní večírek a on chodil od stolu ke stolu a upřemně koukal po všech lidech, kteří jedli, usoudila jsem, že bude potřeba krmení od stolu zastavit. A Walter nevymyslel nic jiného, než že si dřepne do křesla a bude se upřeně dívat, dokud všchno nesním,” vzpomíná pro portál Bored Panda Michelle Guo.

“Vtipné je, že v křesle sedí jako člověk. Ležérně se opře o opěradlo a kouká a kouká. Dnes už je to jeho oblíbená činnost bez ohledu na to, jestli se zrovna jí,” dodává se smíchem Michelle.

Jelikož buldok Walter není jejím jediným domácím mazlíčkem, pořídila si speciální web kameru, díky níž má přehled o tom, co se doma právě děje. Walter je podle všeho nejhodnější – 95 % veškerého času, kdy je sám doma, tráví v křesle a sleduje televizi.