Třetí Rekord bull sraz na pražském Výstavišti.

Udržet svého psa v kondici můžete snadno – kvalitním krmivem. Granulované krmivo pro absenci vody obsahuje větší koncentraci důležitých živin a díky poctivým přísadám v dobrém poměru váš pes snadno získá vše potřebné po každém jídle. Právě na to se zaměřili při výrobě řady granulí Hill’s Ideal Balance.

hill-s-canine-ideal-b-adult-no-grain-tunak-bram-2kgJak už název napovídá, Hill’s Ideal Balance jsou ideálně vyvážené – neobsahují ani málo, ale ani přehnané množství živin a vitamínů. Prostě tak akorát. Sami se o tom můžete přesvědčit na etiketě a podrobněji na následujících řádcích.

Nízkotučná bílkovina na 1.místě

Tato řada obsahuje 100% přírodní a vyvážené složení pro zdraví a kondici vašeho psa. Na českém trhu dostanete granule s kuřetem, které je vždy uváděné na prvním místě. To je důležité, protože suroviny na prvních místech etikety tvoří největší část celého složení granulí. Mezi prvními je také masokostní moučka z kuřecího masa, která je výborným zdrojem bílkovin. Obsahuje skoro o 300 % víc bílkovin než čerstvé kuřecí maso. Další podíl bílkovin představuje hrášek, který je kvalitním zdrojem bílkovin a je bohatý na přírodní vlákninu podporující trávení. Ale i tak je hlavním zdrojem kuřecí maso, což je ideální pro udržení optimální váhy vašeho psa.

Zelenina a ovoce jako přirozený zdroj vitamínů a minerálů

Protože minerály a vitamíny, jako třeba vitamín C z jablek, dostane váš pejsek z přirozených zdrojů – ovoce a zeleniny – získá víc energie pro své hry a při každém jídle posílí svou obranyschopnost.

Zdravá kůže a lesklá srst

hill-s-canine-ideal-b-adult-kure-a-hneda-ryze-2kPřirozený a bohatý zdroj omega 3 a 6 mastných kyselin v sobě má lněné semínko, díky níž bude mít váš pejsek výrazně lesklejší srst i zdravější kůži. Příznivě působí i na zdravé srdce a klouby.

Snadné trávení

Podle varianty granulí Hill’s najdete ve složení buď brambory bez lepku nebo hnědou rýži. Obě suroviny představují kvalitnější možnost ve své kategorii a výborně podpoří trávení vašeho pejska.

Hill’s Ideal Balance navíc neobsahují laciné výplňové suroviny, jako je kukuřice, sója nebo pšenice, které nemají pro psa žádnou výživovou hodnotu ani umělá barviva.

Granule Hill’s Ideal Balance nyní zakoupíte v akci v internetovém obchodě PetHome.cz.