Titulní strana nového psího magazínu PEJSKOVÁNÍ.CZ

A je to tady! Jsme společně u toho. Právě startuje nový psí magazín PEJSKOVÁNÍ.CZ. Jsme rádi, že jste si našli čas, abyste u toho byli s námi. Milý pejskaři a psí milovníci, vítejte!

KDO JSME?

PEJSKOVÁNÍ.CZ je nový psí magazín, který se zaměří na všechny radosti i starosti pejskařů. Odlehčenou formou nabídneme psí zpravodajství a publicistiku, ale i lehký bulvár.

“Když jsem začal rozvíjet PEJSKOVÁNÍ.CZ, dal jsem si za cíl, aby to byl web, který bude srozumitelný pro většinu pejskařů. Aby na něm našli zprávy, sport i bulvár. Osobně si myslím, že je to jistá díra na poli psích magazínů. Většina z nich jsou odborně zaměřená, je mnoho kynologických webů, ale projekt jako PEJSKOVÁNÍ.CZ na trhu chyběl,” říká zakladatel PEJSKOVÁNÍ.CZ Vedran Kovačević. “Nebudeme jen psí bulvár, ale i web, který nabídne praktické informace v podobě mapování psích útulků v ČR, psích hřišť, koupališť apod. Samozřejmostí je i boj proti psím množírnám, kterých je u nás stále víc,” doplňuje Kovačević.

CO U NÁS NAJDETE?

Vzhled magazínu je přizpůsoben klasickému zpravodajskému portálu, přehledně řazenému do jednotlivých rubrik jako jsou Zajímavosti, Cvičák, Video či Vaše psí hvězdy, kde dostanete prostor právě vy, naši čtenáři, a především vaši psi. Výjimečné jsou i Psí horoskopy, momentálně připravené profesionální astroložkou na měsíc září. Samozřejmostí je i Atlas psů.

[[[[],[]],[[]],"and"]]
1 Step 1
UKAŽTE SVOU PSÍ HVĚZDU!
Vaše jménovaše celé jméno
Jméno vašeho psajak vaší hvězdě říkáte
Plemenorasa vašeho psa
Věk psa
1
0
25
Příběhpopište vašeho psa a váš příběh
0 / 500
Fotonahrajte foto vašeho psa
Nahrát fotky

Odesláním audiovizuálního příspěvku vyjadřujete souhlas ke zpracování údajů, které jsou vámi uvedené ve formuláři. Děkujeme za vaši přízeň!

Previous
Next

KDO ZA TÍM STOJÍ?

Tým PEJSKOVÁNÍ.CZ je komorní. Kromě zakladatele Vedrana Kovačeviće se na něm redaktorsky podílí i externí spolupracovníci, mimo jiné zpěvačka a bývalá členka skupiny Holki Klára Kolomazníková. Technicky na web dohlíží Lukáš Bárczay, hudební ředitel Rádia City, který se programování věnuje. On sám například stojí za nejnovější podobou webových stránek Rádia City. Na vývoji se podíli i Filip Žídek.

“Jsme malý tým nadšenců, kteří chtějí bavit sebe i čtenáře. A to především. Věříme, že se nám to povede,” dodává Vedran Kovačević, který myšlenku o psím magazínu začal rozvíjet poté, co se před necelými dvěma lety stal pejskařem (více si můžete přečíst o zakladateli PEJSKOVÁNÍ.CZ zde).

Budeme rádi, když nás podpoříte i na sociálních sítích, máme FACEBOOK i INSTAGRAM.